جراحی راه حل نهایی برای کمردرد نیست !!!


کمردرد معضلی است که به علت ایستادن های طولانی ، طرز نشستن بد ( همراه با قوز کردن ) ، بلند کردن جسم سنگین ، بد خوابیدن و نامناسب بودن تشک ایجاد میگردد. و خیلی از افراد به علت درد شدید ترجیح میدهند که جراحی کنند اما همیشه این تنها ، راه حل نیست .
طبق گفته ی یان هریس ، استاد جراحی ستون فقرات ، جراحی یکی از پر ریسک ترین عمل های تهاجمی در دنیا میباشد که نه تنها بهبود نمیبخشد بلکه درد را به نقاط دیگر منتقل میکند.

پس حتما از خود میپرسید راه حل چیست ؟؟؟!!!

طبق گفته های این جراح ورزش کردن و انتخاب تشک مناسب برای خواب از مناسبترین راه کارها برای بهبودی درد کمر است. با ورزش های مناسب کمردرد، بافت های به هم چسبیده از هم مجزا میشوند و درد کاهش پیدا میکند ( ماساژ دادن تأثیر بسزائی در جدا شدن بافت های به هم چسبیده دارد) .

شاید تصور کنید که در هنگام درد باید استراحت کامل و بدون تحرک داشته باشین اما این کار باعث چسبندگی بیشتر بافت ها و ضعیف تر شدن ماهیچه ها، و افزایش وزن میشود که تمام این عوامل مشکل را دو چندان میکند. فقط بخاطر داشته باشین که حتمأ انجام حرکات فیزیکی تحت نظر پزشک معالج انجام گیرد در غیر اینصورت یک حرکت اشتباه عواقب بدی را برای شما به وجود میآورد.


درنتیجه یک پزشک خوب ، پزشکی است که بهترین و مناسبترین حرکات فیزیکی ( ورزشی) را برای شما تجویز کند. قدم بعدی برای بهبود کمردرد انتخاب تشک مناسب برای خواب میباشد که ویژگی های تشک تری زد که یکی از مناسبترین تشکها برای کمردرد است و قیمت بسیار مناسبی از نظر اقتصادی دارد:

تشک تمام طبی بدون فنر( این تشک به دلیل بدون فنر بودن بسیار مناسب برای کسانی است که کمردرد شدید دارند )، سخت و متوسط دارای دو حالت، طراحی مدرن بسیار زیبا و قابلیت استفاده از دو طرف تشک ( این تشک برای افراد زیر ۱۱۰ کیلوگرم توصیه میشود ) با پارچه ولورمخصوص برای آرامش بیشتر با الیاف آنتی آلرژی و آنتی باکتریال و اسکلت مرکزی، فوم سرد فشرده با استحکام و دوام بسیار بالا و مکانیزم آسایس بخشی بالا و قابلیت دفع میکروب و باکتری و شکل گیری صحیح با آناتومی بدن میباشد.