تآثیر آلوئه ورا برروی پوست


 آلوئه ورا چیست ؟

​آلوئه ورا یک گیاه مانند کاکتوس با برگهای ضخیم و گوشتی است. این برگ ها یک ژل را تولید می کنند که مدت طولانی است که برای درمان انواع بیماری های پوستی استفاده می شود. آلوئه ورا به عنوان تسکین دهنده و آبرسان پوست شناخته شده است و دارای خواص شیمایی قوی است.

تأثیر آلوئه ورا برروی پوست های خشک 

آلوئه ورا سالیان متمادی است که به عنوان یک ماسک خانگی برای مقابله با پوسته پوسته شدن پوست استفاده میگردد. با توجه به خواص آرامش بخش این گیاه برای بازگرداندن پوست نرم و لطیف استفاده می شود و مطالعات نشان داده است که مرطوب کننده هایی که حاوی عصاره های آلوئه ورا هستند می توانند در بهبود هیدراتاسیون پوست موثر باشند.

​تأثیر آلوئه ورا برروی پوست های آفتاب سوخته

 مواد شیمیایی و مغذی درون این گیاه باعث کاهش تأثیرات منفی اشعه یو- وی برروی پوست می گردد. برای کسانی که به مدت طولانی در معرض آفتاب هستند و آفتاب میگیرند ترکیب آلوئه ورا با کرم ضدآفتاب ترکیب قوی و عالی برای محافظت پوست در مقابل آفتاب می گردد ، همچنین آفتاب باعث پیری زودرس پوست و خشکی می گردد اما گیاه آلوئه ورا با خاصیت کشانی و لیفتینگ و آبرسانی تمام شرایط لازم برای داشتن یه پوست سالم را به همراه دارد.
از عوامل پیری زودرس پوست این است که وقتی شب ها به روی شکم میخوابید و پوست شما مستقیم با بالش در تماس است ۱)خستگی های روز ۲)آلودگی پوست ۳)آلودگی های بالش ۴) نامناسب بودن و سفتی بالش برروی پوست باعث میشود که پوست شما افتاده بشود و ظاهر پیری داشته باشد. انتخاب بالش مناسب برای سلامت پوست بسیار بسیار حائز اهمیت است. بالش های طبی آلوئه ورای برن به شما کمک میکند تا احتیاجی به ماسک های آلوئه ورا در طول روز نداشته باشین عمل دهیدراته پوست را در شب انجام می دهد و برای عزیزانی که به روی شکم میخوابند نه تنها احتیاجی نیست پوزیشن خوابیدن را تغییر دهند بلکه کمک به خون رسانی و بهبود سلامت پوست خود نیز می کنند. برای اطلاعات بیشتر به قسمت محصولات تشک برن بروید و به همراه مشاورین برن یک انتخاب مناسب انجام دهید