تشک کامفورت

تشک ویولت کامفورت

این روزها افراد بسیاری هستند که از مشکلات ستون فقرات و کوفتگی بدن رنج می‌برند، و هر روز صبح با این دردها از خواب بیدار می‌شوند و انرژی کافی برای انجام کارهای روزانه خود را ندارند. اگر این افراد را زیر نظر بگیریم خواهیم دید که یکی از دلایل دردهای آنها خوابیدن بر روی تشک‌های نامرغوب و بی‌کیفیت است که در واقع نسبت به آن بی‌اهمیت‌اند. خواب نه تنها سبب بازیابی انرژی به بدن می‌شود کمک می‌کند تا عضلات بدن در زمان خواب استراحت کنند و اگر سطحی که بر روی آن استراحت می‌کنیم مناسب نباشد نه تنها مانع ریکاوری عضلات شده بلکه دردها را نیز بیشتر خواهد کرد. تشک کامفورت  ویولت  یکی از انواع تشک طبی است که می‌تواند چنین مشکلاتی را برای شما برطرف نماید.

مشخصات تشک طبی کامفورت

سیستم فنربندی تشک کامفورت ، به صورت مولتی میکروپکت اسپرنگ است که در ۷ ناحیه از تشک، این فنربندی تقسیم شده است. این شیوه فنر بندی در راحتی و کاهش درد عضلانی تاثیر بسزایی دارد چرا که قطر فنرها در نواحی مختلف چون سر، سرشانه، کمر، باسن، ران، زانو و ساق پا متفاوت بوده تا در هر شکل از بدن فرد به خوبی پشتیبانی و محافظت شود. به دلیل رعایت جزئیات در این مدل تشک کامفورت  جزو تشک‌های ۷ ستاره این شرکت محسوب می‌شود.

علاوه بر سیستم فنر بندی داخل تشک، که نرمی و راحتی را به ارمغان می‌آورد فوم استفاده شده در کامفورت  نیز این راحتی و آسایش را بیشتر خواهد کرد. در مدل کامفورت ، از مموری فوم گیاهی (Planet Based) استفاده گردیده است. مزیت به کارگیری مموری فوم در این تشک تنها به راحتی آن خلاصه نمی‌شود این فوم‌ها به گونه‌ای دمای بدن را تنظیم نموده و از تعریق در هنگام خواب جلوگیری خواهند کرد. فرم‌گیری بالا و جلوگیری از تعریق در هنگام خواب، را از آن خود نماید.

ویژگی مهم مموری فوم که شکل پذیری بر اساس حالت بدن در زمان خواب است، سبب شده تا گودی‌های بدن به خوبی پر شده و پس از بیداری دردی را در ناحیه‌ای احساس نکنید.

ابعاد 200*90 200*120 200*140 200*160 180*200 200*200
قیمت 100,000,000 126,500,000 151,800,000 166,600,000 181,700,000 200,000,000

سطح بیرونی تشک کامفورت

پارچه به کار رفته در این تشک صد درصد پنبه بوده و ضد باکتری و ضد حساسیت است. ضمن آن که سطح پارچه آن اغشته به عصاره آلوئه‌ورا و مخملی شکل است که علاوه بر تاثیرگذاری بر روی ظاهر و زیبایی طرح آن، باعث می‌شود پوست تنفس بهتری داشته باشد.

این پارچه در واقع از آخرین فن‌آوری تولید پارچه‌های تشک بلژیک است که مانع از جذب گرد و غبار به خود شده و همچنین هیچ راهی برای رشد باکتری در آن وجود ندارد.