تشک ریلکس

تشک طبی فنری ریلکس  از چه ویژگی هایی برخوردار است؟

تشک طبی فنری ریلکس از نوع ارتوپدیک می باشد، در هسته مرکزی آن فنر منفصل، جایگزین فنر متصل گردیده است. این تکنولوژی جدید با بهره گیری از سیستم پشتیبانی فنر، حالت ارتجاعی تشک را تا 90 درصد خنثی کرده و باعث افزایش طول عمر مفید فنر و تشک می گردد.

از دیگر ویژگی تشک طبی فنری ریلکس  می توان به لایه ترموفلت 2000 گرمی اشاره نمود که نقشی اساسی در جهت پخش فشار حاصل از بدن در سطح تشک و افزایش طول عمر مفید تشک دارد. پس از ترکیب هسته مرکزی با لایه ترموفلت هر 2 سطح آن با فوم دورا به ضخامت 2 سانتیمتر پوشش داده می شود تا راحتی و کیفیت خواب مطلوب هنگام استراحت با تشک طبی فنری ریلکس  میسر گردد.

مهمترین ویژگی تشک طبی فنری ریلکس، دارا بودن پد ژله ای کامفورت به عنوان یک روش درمانی جایگزین است. نحوه عملکرد این پد به گونه ای است که با پوشش دهی کامل ستون فقرات و گودی کمر فشار را از ستون فقرات حذف کرده و با ایجاد گردش هوای در اطراف تشک باعث رسیدن اکسیژن بیشتر به سیستم تنفسی می گردد که این فرایند مهمترین عامل کاهش خرناس و خروپف در هنگام خواب است.

ابعاد 200*90 200*120 200*140 200*160 180*200 200*200
قیمت 57,800,000 72,700,000 87,000,000 94,900,000 103,500,000 115,000,000

مزایای پد ژله ای

  • پدهای ژله ای هم راحتی و هم دوام خیلی بالایی دارند
  • جلوی جریان هوا را نمی گیرند
  • فشار را از روی بدن بر می دارد
  • از تعادل بدن پشتیبانی می کنند
  • ستون فقرات را در حالت مناسبی قرار می دهند

پارچه تشک طبی فنری ریلکس  چه تأثیری بر سلامت خواب ما خواهد داشت؟

با توجه به تماس مستقیم پارچه تشک با بدن انسان و اهمیت روزافزون بهداشت و سلامت خواب؛ تیم طراحی و مهندسی ویولت تمام توان خود را در تولید تشک طبی فنری ریلکس بکار گرفته و موفق به تولید چندین نوع مختلف پارچه با ویژگی های منحصربه فرد گردید که پارچه (آلوورا – بامبو) یکی از این موارد می باشد.

مزایای پارچه آلوورا

  • شادابی و طراوت پوست
  • جوانسازی پوست در طول خواب

گیاه شگفت انگیز طبیعت، آلوورا ( از آلوورا بیشتر بدانید ) توسط تمدن های باستانی هزاران سال پیش مورد استفاده بوده است. محدوده مصرف آن از آرامش بخشی به پوست تا جوان سازی سلول های آن تنوع داشته است. همچنین این گیاه به عنوان یکی از اسرار زیبایی کلئوپاترا در سطح جهان شناخته می شود. گیاه آلوورا بطور گسترده ای برای قابلیت تجدید سلول های پوست و از بین بردن سلول های مرده پوست شناخته می شود. داستان و ویژگی های تاریخی آلوورا با تشک طبی فنری ریلکس اکنون در زندگی روزمره قابل استفاده است. این گیاه جادویی با پارچه تشک طبی فنری ریلکس تجسم یافته است تا خوابی عمیق و آرامش بخش ارائه دهد.

مزایای پارچه بامبو

  • ضد باکتری طبیعی
  • قابلیت تنفس بالا و خنک نگه داشتن بدن هنگام خواب
  • انتقال رطوبت و حفظ بهداشت محیط خواب

الیاف بامبو نیز که فیبر سلولزی بازسازی شده است بطور طبیعی ضد باکتری بوده و رطوبت سطح تشک طبی فنری ریلکس را سریعا خشک می کند و به این ترتیب به بدن کمک می کند که نفس بکشد. ترکیب این ۲ نوع گیاه جادویی برای یک خواب منحصر به فرد با تشک طبی فنری ریلکس