درباره ما

معرفی و اهداف شرکت ویولت  ایرانیان

شرکت ویولت  ایرانیان با 20 سال تجربه در زمینه تولید و عرضه تشک و کالای خواب فعالیت می نماید .

ویولت  با عرضه تشک های طبی  متناسب با آناتومی طبیعی بدن می کوشد گامی در پیشگیری و بهبود مشکلات  ستون فقرات و کمر درد های مضمن بردارد و در این راستا از پیشرفته ترین اصول علمی و فناوری های روز دنیا مانند مموری فوم ، فنر های منفصل ، پارچه های گرد بافت و ژاگارد و .... بهره می برد .

ازافتخارات شرکت ویولت  ابداع و به کار گیری اسکلت بندی و ساختارسازگار با طبیعت و شکل بدن در تشک ها و دیگر محصولات کالای خواب ویولت  می باشد که با ظمن استراحت عمیق و آرام بخش در تجهیز و تامیین نیاز ادارات دولتی ، نهادها ،سازمان های مختلف ، هتل ها ، بیمارستان ها و ..... نقش مهم و موفقی را ایفا نموده است .

استفاده از مواد اولیه مرغوب و ماشین آلات مکانیزه و پیشرفته بهره گیری  از افراد متخصص و آگاه به دانش روز دنیا باعث ایجاد کالای خواب با کیفیت بالا و مرغوب  می گردد و استفاده از کالای خواب مرغوب بهداشت خواب را تضمین می نماید .

ویولت  در تلاش است با استفاده از تمام توانائی هایی که در اختیار دارد با اعتقاد به اصل مشتری مداری تأمیین بهداشت خواب مشتریان خود را به بهترین شکل ممکن ایفا نماید و تحقق این امر مهم را جزو توانائی های خود می داند

تضمین کیفیت و خدمات پس از فروش

ویولت با اعتقاد به اینکه سرمایه اصلی هر مجموعه ای مشتریان آن مجموعه می باشد جهت رضایت و حفظ این سرمایه ارزشمند همواره بر کیفیت بالای محصولات خود تأکید داشته و با اطمینان از کیفیت بالای محصولات خود جهت حفظ رظایت مشتریان تمامی محصولات تشک و کالای خواب ویولت  دارای گرانتی های طولانی مدت

 

 

 

 

تماس با ما

 

021 2260 9095

02122609095

 

قم شهرک صنعتی شکوهیه فاز دوم میدان همت خ همت همت ۷دست راست درب ۲و۳و۴شرکت ویولت