تشک طبی ویولت

تشک طبی ویولت  از چه ویژگی هایی برخوردار است؟

ویولت  تشک راحت و با حداکثر آراستگی است . این تشک فقط برای افزایش حس آرامش و ایجاد خواب رضایت بخش شما ساخته شده است و از این رو از همان شب اول استفاده از آن با احساس تازه ای همراه است . فنرهای لفاف دار, با 5 منطقه مختلف ,راحتی بی نظیری را به تمام بدن هدیه می کند قابلیت ارتجاعی این نوع فنر بندی به علت سیستم جدا از هم کاملا به صورت سایلنت بوده و حالت ارتجاعی را به نقاط دیگر تشک منتقل نمی کند تکنولوژی فنرهای پاکت اسپیرینگ (Pocket Spring) فنرهای منفصل جدا از هم با قابلیت جلوگیری از انتقال حرکت به طرف مقابل می باشد تکنولوژی Cambric پارچه تشکی است که با طراحی خاص در ساختار پارچه باعث رساندن اکسیژن سالم و مورد نیاز به ریه های ما انسانها میگردد ...

ابعاد 200*90 200*120 200*140 200*160 180*200 200*200
قیمت 71,000,000 89,000,000 105,300,000 114,000,000 123,600,000 137,300,000

مزیت فنر پاکتی منفصل

تفاوت اصلی فنر پاکتی منفصل میکرو با فنر متصل در ساختار و نحوه چیدمان فنرها در کنار یکدیگر می باشد بدین گونه که در فنر پاکتی منفصل هر فنر به صورت مستقل عمل می کند و به فنرهای اطراف خود هیچگونه وابستگی ندارد. این نحوه عملکرد باعث میشود که تشک طبی ویولتبه بالاترین میزان هماهنگی و انطباق با آناتومی بدن شخص برسد و فشار را در ستون فقرات و مهره های گردن به صفر نزدیک کند. این تکنولوژی جدید با بهره گیری از سیستم پشتیبانی فنر، حالت ارتجاعی تشک طبی ویولت  را تا 90 درصد خنثی کرده و باعث افزایش طول عمر مفید فنر و تشک می گردد.

این محصول فوق العاده شرکت ویولت  به دلیل ایزوله کردن حرکت های روی تشک و همچنین خاصیت پاسخگویی مناسب در برابر فشار، بستر خوابی مناسب برای زوجین فراهم می نماید. در تشک ویولت حرکات یکی از زوج ها خواب دیگری را مختل نمی کند و همچنین حمایت کافی از ستون فقرات را هنگام روابط جنسی بین زوجین ایجاد می کند.

از دیگر ویژگی تشک طبی ویولت می توان به لایه ترموفلت 2000 گرمی اشاره نمود که نقشی اساسی در جهت پخش فشار حاصل از بدن در سطح تشک و افزایش طول عمر مفید تشک دارد. پس از ترکیب هسته مرکزی با لایه ترموفلت سطح زیرین تشک طبی ویولت با فوم دورا کامفورت به ضخامت 3 سانتیمتر و سطح بالایی آن با فوم هوشمند HR به ضخامت 6 سانتیمتر پوشش داده می شود تا راحتی و کیفیت خواب مطلوب هنگام استراحت میسر گردد.

توضیحات کلی

پارچه مخمل ولور به کار رفته در این تشک به صورت آنتی آلرژی و آنتی باکتریال بوده و ازلطافت و زیبایی خاصی برخوردار می باشد.سیستم فنری  ۳ ناحیه ای امکان حالت گیری و ساپورت کامل ستون فقرات فرد را طبق آناتومی بدن به این تشک دادهو دارا بودن پد یا تشکچه اضافه بر روی تشک از فرمهای مخصوص(HR) که باعث پوشش دهی بهتر آناتومی بدن شده و بهگردش عادی خون در بدنکمک می کند سمت پد دار تشک ویولت قابلیت پر کردن گودی کمر افراد ی که دارای قوس کمر بالایی هستند را دارد و این امر باعث جلوگیری از کمر درد مرتبط با گودی کمر ، آرامش خواب بالا و همچنین مزیت درمانی آن می شود.